KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688057

nr 1468 8057

Oidentifierad konstnär. Signerad, S Kandell, daterad 1914. Olja på duk, 31x47 cm, yttermått inklusive ram: 42x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:58:02